Гілларі Клінтон офіційно оголосила, що братиме участь у президентських перегонах у 2016 році. Колишній юрист і професор права, Клінтон вперше з’явилася в Білому Домі в ролі першої леді, коли її чоловік Білл Клінтон зайняв свій президентський пост у 1993 році. Пізніше вона стала сенатором від штату Нью-Йорк, а потім брала участь у президентській кампанії демократів у 2008 році, але програла Бараку Обамі, який призначив її держсекретарем. Ці фотографії є ілюстрацією політичного життя Гілларі Клінтон.
Шлях Гілларі Клінтон до президентських виборів

1
Гілларі та Білл Клінтон, тоді ще губернатор Арканзасу, на перерві під час турне президентської кампанії у 1992 році. Білл Клінтон став президентом у січні 1993 року.

2
Клінтон вітає друзів у академічній процесії перед випускною церемонією в коледжі Уелслі, де вона виступила з головною промовою. Клінтон була президентом студентського самоврядування Уелслі. Пізніше, у 1973 році, вона отримала юридичний диплом Єльського університету.

3
На офіційному портреті Білого дому Гілларі Клінтон у новій ролі першої леді, 21 січня 1993 року.

4
Американський президент Білл Клінтон показує палець догори Гілларі Клінтон і їхній дочці Челсі після присяги на другий термін президентства, 20 січня 1997 року.

5
Гілларі Клінтон виступає з промовою на конференції в Білому домі стосовно охорони дитинства. У ролі першої леді вона просувала реформи у сфері охорони здоров’я та державної політики.

6
Клінтон святкує перемогу на сенаторських перегонах у Нью-Йорку, 7 листопада 2000 року. Вона виграє другий термін у 2006 році.

7
Клінтон стоїть за сенатором Бараком Обамою, коли вони прибули на промову про становище країни президента Джорджа Буша у січні 2007 року. Клінтон програла Обамі, який став кандидатом на посаду президента від Демократичної партії.

8
Гілларі Клінтон, стоячи поруч із Біллом і Челсі, дає присягу на посаду держсекретаря після її призначення Бараком Обамою, 2 лютого 2009 року

9
Клінтон сміється з німецьким канцлером Ангелою Меркель під час обіду на честь Меркель у Державному департаменті США, 7 червня 2011 року.

10
Держсекретар США Гілларі Клінтон читає повідомлення під час польоту до столиці Лівії, Триполі, на військовому літаку в жовтні 2011 року. Наступного року Лівія стала критичним викликом Клінтон під час перебування її на посаді держсекретаря, після того, як чотири американці були вбиті внаслідок атаки на американську дипломатичну місію в Бенгазі. Клінтон критикували через її реакцію на атаку, однак розслідування довело її невинуватість.

11
Клінтон отримує пояс під час свого візиту до Малаві, першого візиту американського держсекретаря до Південно-Африканської Республіки. Говорячи про чотири роки на посаді, Клінтон сказала: «На мою думку, варто повернутися до мого початку в січні 2009 року, щоб згадати, як погано сприймали Сполучені Штати, як сильно пошкоджена була наша репутація, як піддавали сумніву наше керівництво, як економічна криза підірвала довіру людей до нашої влади, нашої економічної системи, нашої країни. Частиною моєї роботи на самому початку було об’їхати весь світ і відновити довіру до американського керівництва».

12
Клінтон позує для фотографії з Нельсоном Манделою, колишнім президентом Південно-Африканської Республіки в його домівці в селищі Цґуну, 6 серпня 2012 року.

13
Російський президент Володимир Путін вітає Гілларі Клінтон на саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва у російському місті Владивосток, 8 вересня 2012 року. Її перебування на посаді держсекретаря закінчилося в лютому 2013 року, коли цей пост обійняв Джон Керрі.

14
Скріншот відео Гілларі Клінтон, де вона оголошує, що братиме участь у президентській кампанії у 2016 році від Демократичної партії. Вона презентувала себе, як представника пересічних американців. Її вважають лідером у номінації.