Доступність посилання

ТОП новини

Команда Манафорта використала на виборах у США відпрацьовані в Україні гасла?


У залі з’їзду Республіканської партії США перед його початком, 18 липня 2016 року

Деякі гасла з’їзду Республіканської партії США, яка у липні 2016 року офіційно номінувала Дональда Трампа кандидатом на посаду президента, повторюють гасла, розроблені для Партії розвитку України американськими радниками в Україні, помітне місце серед яких посідав Пол Манафорт. На це звернув увагу репортер видання Politico Кайл Чейні, який ознайомився із новою порцією доказової бази щодо Пола Манафорта.

Неактивна нині Партія розвитку України була створена у 2014 році, переважно з колишніх членів Партії регіонів, із якою тривалий час працював Пол Манафорт.

Нові документи, включно з листуванням між американськими особами, які працювали в Україні, було надано судові захистом Пола Манафорта. Увагу Чейні привернув лист одного із американських радників, Теда Дівайна, в якому той рекомендував гасло «Повернути Україну до роботи» (Make Ukraine work again) як один із головних лейтмотивів з’їзду Партії розвитку України.

Гасло «Повернути Америку до роботи» було одним із провідних у другий день роботи з’їзду Республіканської партії США у липні 2016 року

Як зауважив Чейні, через два роки схоже до цього гасло, а саме «Повернути Америку до роботи», стало одним із провідних у другий день роботи з’їзду Республіканської партії США у липні 2016 року. Пол Манафорт очолював виборчий штаб Трампа на час проведення з’їзду. Невідомо, чи є схожість гасел більше, ніж лише збігом.

Тед Дівайн, як відзначає The Washington Post, працював у команді Пола Манафорта над виборчою кампанією Віктора Януковича у 2010 році.

Зараз він співпрацює з розслідуванням незалежного прокурора США Роберта Мюллера щодо втручання Росії у політичні процеси США і, як повідомляє The Washington Post, буде свідчити у суді проти Манафорта.

Президент США Трамп сприймає розслідування Мюллера як націлене на дискредитацію його перемоги на виборах і називає його «полюванням на відьом»

Розслідування Мюллера, серед іншого, з’ясовує, чи була змова між урядом Росії та штабом Дональда Трампа під час виборів 2016 року. Раніше американська розвідка дійшла висновку, що Росія втрутилась у вибори на боці Трампа, але лишається відкритим питання, чи здійснювалося це втручання з відома Трампа.

Американські слідчі не дійшли висновку, що втручання Росії вплинуло на результати виборів у США. Сам президент США Трамп сприймає розслідування Мюллера як націлене на дискредитацію його перемоги на виборах і називає його «полюванням на відьом».

Прихильники президента ставлять під сумнів законність самого розслідування Мюллера і вважають, що воно було ініційоване на основі політично вмотивованих документів, створених на замовлення Демократичної партії. Також раніше у США стало відомо про ворожість щодо Трампа низки впливових агентів ФБР, які брали участь у розслідуванні Мюллера.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG