Доступність посилання

ТОП новини

Гетманцев сумнівається, що цього тижня вдасться поставити «антиколомойський закон» на голосування


Гетманцев: один комп’ютер не тягне цей обсяг поправок

Цього тижня навряд вдасться поставити так званий «антиколомойський закон» на голосування, повідомив голова комітету парламенту з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від «Слуги народу» Данило Гетманцев в ефірі каналу hromadske.

«Навряд чи цього тижня вдасться це зробити, бо таблиця – вона не досить об’ємна, вона величезна, безпрецедентно велика. Ми вдалися до певних технічних прийомів, щоб з нею могли працювати, бо один комп’ютер не тягне цей обсяг поправок», – сказав Гетманцев.

Він заявив, що у Верховній Раді будуть шукати голоси для ухвалення цього закону.

«Будемо шукати безперечно. Ми націлені на ухвалення цього законопроєкту. Я не знаю, чи вистачить [голосів], чи ні. Ми на сьогодні ще не можемо сказати про це. Напевно, я переконаний, що коли він зайде в зал, голосів буде вистачати», – зазначив депутат.

30 березня Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності. Він, зокрема, унеможливлює повернення «Приватбанку» колишньому власникові Ігорю Коломойському. Цей закон є однією з умов для співпраці з Міжнародним валютним фондом.

До проєкту закону подали пропозиції понад 16 тисяч поправок.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG