Доступність посилання

ТОП новини

Українських лікарів навчатимуть користуватися апаратами ШВЛ у режимі онлайн – Офіс президента


Міністр: невдовзі запрацює інформаційно-консультаційний центр для консультацій лікарів в онлайн-режимі
Міністр: невдовзі запрацює інформаційно-консультаційний центр для консультацій лікарів в онлайн-режимі

Українських лікарів навчатимуть користуватися апаратами штучної вентиляції легень у режимі онлайн, повідомив Офіс президента.

«Потрібно організувати онлайн-уроки. Тоді можна навчити лікарів у областях дуже швидко», – зазначив президент Володимир Зеленський.

У відповідь міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що вже невдовзі запрацює інформаційно-консультаційний центр для консультацій лікарів в онлайн-режимі.

За словами президента, уряд також має змінити порядок розподілу медичних засобів для боротьби з COVID-19 у лікарнях.

«В одному з госпіталів Кіровоградщини – 20 заражених лікарів. Це тільки один з прикладів. Доставка спецзасобів відбувається лише в опорні лікарні, але кожен лікар у кожному медзакладі – на передовій, і ми маємо забезпечити кожного з них», – сказав Зеленський.

12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і щоб не допустити її поширення. Він мав тривати до 3 квітня, однак згодом уряд продовжив його ще на три тижні – до 24 квітня.

Із 6 квітня в Україні Кабінет міністрів запровадив жорсткіші правила карантину: у громадських місцях не можна перебувати без маски чи респіратора на обличчі, ходити групами більше ніж по двоє та відвідувати парки, сквери або ж прибережні зони.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG