Збірна України на останніх хвилинах перемогла Чехію в першому матчі Ліги націй

Україна здобула вольову перемогу над Чехією

Збірна України з футболу перемогла Чехію з рахунком 2:1 в першому матчі Ліги націй.

На четвертій хвилині матчу забив чех Патрик Шик. Наприкінці першого тайму рахунок зрівняв Євген Коноплянка. Вирішальний м'яч на 93-й хвилині забив Олександр Зінченко.

Матч відбувався в чеському місті Угерске Градіште. Наступного разу команди гратимуть 16 жовтня в Україні.

Українська команда у своїй групі має ще зустрітися з командою Словаччини. Ігри відбудуться 9 вересня та 16 листопада.

У зв’язку зі створенням Ліги націй відбіркові матчі на чемпіонат Європи 2020 року розпочнуться в березні 2019 року. Чотири останні путівки до фінальної стадії Євро-2020 отримають переможці плей-офф Ліги націй УЄФА. На цій стадії зіграють 16 переможців груп Ліги націй. Матчі відбудуться в березні 2020 року.