Доступність посилання

ТОП новини

У Китаї закрили першу імпровізовану лікарню, побудовану для хворих на коронавірус


Імпровізовані лікарні побудували для боротьби з захворюванням, викликаним коронавірусом

У Китаї закрили одну з 16 імпровізованих лікарень, побудованих для боротьби зі спалахом захворювання, викликаного коронавірусом. Про це повідомила державна телекомпанія CCTV 2 березня, інформує агентство Reuters.

Зазначається, що з лікарні виписали останніх пацієнтів, які одужали.

Ця новина супроводжувалася різким зниженням нових випадків зараження у Китаї, але позитивні результати тесту на вірус демонструють і громадяни країни, які повертаються додому з-за кордону.

Жертвами захворювання, викликаного коронавірусом, станом на 2 березня стали 3044 людини, з них 2803 померли у Китаї. Кількість випадків зараження новим коронавірусом сягнула 89 071, понад 45 тисяч одужали.

Новий коронавірус SARS-CoV-2 (Severe acute respiratory syndrome coronavirus 2, другий коронавірус тяжкого гострого респіраторного синдрому), раніше відомий під тимчасовою назвою 2019-nCoV (2019 novel coronavirus, новий коронавірус 2019 року), належить до великої групи коронавірусів. Він викликає захворювання, що позначається COVID-19 (Coronavirus disease 2019, коронавірусне захворювання 2019 року).

У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може стати смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

XS
SM
MD
LG