Доступність посилання

ТОП новини

Остання в Європі: Чорногорія виявила перші випадки захворювання на COVID-19


Раніше Чорногорія закрила свої кордони та зупинила роботу шкіл і закладів харчування у спробі запобігти поширенню хвороби
Раніше Чорногорія закрила свої кордони та зупинила роботу шкіл і закладів харчування у спробі запобігти поширенню хвороби

Уряд Чорногорії підтвердив перші два випадки захворювання на коронавірусну хворобу СOVID-19 – про це йдеться в короткій заяві урядової пресслужби у Твітері.

Відтак Чорногорія стала останньою країною в Європі, на яку поширився збудник хвороби – коронавірус SARS-CoV-2.

За словами прем’єр-міністра Дуско Марковіча, пацієнтки – дві жінки, які 12 днів тому прибули до країни зі Сполучених Штатів та Іспанії. Обох госпіталізували.

Раніше Чорногорія, населення якої сягає 620 тисяч людей, закрила свої кордони та зупинила роботу шкіл і закладів харчування у спробі запобігти поширенню хвороби.

Читайте також: На кордоні зі Словаччиною в Ужгороді будуть пропускати додому українців до 22 березня​

Близько 400 людей у країні перебувають на карантині через підозру у контакті з хворими.

Всі країни Європи вдаються до безпрецедентних заходів, аби сповільнити поширення коронавірусу. Зокрема, 17 березня Сербія запровадила комендантську годину.

Також країни Євросоюзу погодилися закрити зовнішні кордони блоку на 30 днів.

Станом на 17 березня у світі зареєстровано понад 183 тисячі випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19, 7168 людей померли, майже 80 тисяч одужали.

XS
SM
MD
LG