Доступність посилання

ТОП новини

Китай та Південна Корея повідомляють про успіхи в боротьбі з коронавірусом


Співробітник госпіталю в місті Ухань, Китай, у приміщенні для зберігання балонів із киснем
Співробітник госпіталю в місті Ухань, Китай, у приміщенні для зберігання балонів із киснем

Китай та Південна Корея, які серед перших постраждали від спалаху коронавірусу та викликаної ним хвороби COVID-19, повідомили нові дані, які свідчать про спад епідемії. 13 березня на території материкового Китаю зареєстровано лише 8 нових випадків коронавірусних інфекцій – порівняно з 15 випадками день раніше.

Таким чином, загальна кількість хворих у Китаї з початку епідемії становить 80 тисяч 813.

Кількість смертельних випадків в материковому Китаї становить 3176, це на 7 більше, ніж 12 березня.

У провінції Хубей, епіцентрі спалаху, було зафіксовано шість нових смертей, усі в столиці провінції, місті Ухань.

Південна Корея, де спалах був другим за інтенсивністю в Азії після Китаю, 13 березня повідомила про більшу кількість пацієнтів, що одужали, ніж таких, у яких уперше діагностовано COVID-19. У Південній Кореї фахівці зафіксували 110 нових випадків порівняно зі 114 днем раніше. Натомість 177 пацієнтів були виписсані з лікарень, де їх раніше ізолювали.

Загалом у Південній Кореї за час епідемії захворіли 7 тисяч 979 людей.

Коронавірусна інфекція нового типу почала поширюватися в Китаї в грудні 2019 року.

В Україні на даний час підтверджені лабораторно три випадки коронавірусного захворювання: один – у Житомирській області, два – в Чернівецькій.

12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня.

Станом на 13 березня у світі зафіксували понад 128 тисяч випадків COVID-19 у більш як 100 країнах, свідчать дані Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса. Кількість летальних випадків захворювання становить 4 720. Водночас понад 68 тисяч людей одужали.

Захворювання COVID-19 спричиняється коронавірусом SARS-CoV-2, раніше відомим як 2019-nCoV, що належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Більшість хворих видужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

XS
SM
MD
LG