Доступність посилання

ТОП новини

Одна з прибулих із країн Балтії, в якої експрес-текст показав коронавірус, виявилася здоровою


Медичний працівник у захисному костюмі, ілюстративне фото

У жінки, яка разом із групою жителів Дніпропетровщини прибула з країн Балтії та була на обсервації, не підтвердився коронавірус. Про це 27 березня повідомив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

За його даними, експрес-тест на кронавірус у жінки був позитивний, однак «довгий аналіз» – ПЛР – виявився негативним.

Одразу після результатів експрес-тесту жінку перевезли до інфекційої лікарні №21, яка визначена госпітальною базою для інфікованих.

Станом на 27 березня на обсервації в одному із закладів Дніпра перебуває ще понад 30 людей, які приїхали з країн Балтії одним потягом. Обсервація триватиме до 6 квітня.

Наразі на Дніпропетровщині зафіксовано шість лабораторно підтверджених випадків COVID-19, три з них – за останню добу.

Одна людина – чоловік, який повернувся з Франції, – вже одужала й готується до виписки. Його дружина поки залишиться в лікарні.

Раніше в Дніпрі виникла конфліктна ситуація навколо повернення групи українців із країн Балтії додому.

Вони прибули до Києва потягом із Риги. Далі частину людей централізовано автобусом, організованим обласною владою, перевезли до Дніпра. 24 березня з групи в 55 осіб 32 людей, переважно дніпрян, направили на обсервацію. Решту ж – мешканців інших міст регіону, а також Харкова та Запоріжжя – після підписання зобов’язань про дотримання режиму самоізоляції відпустили. Це викликало обуреннях в тих, кого залишили, люди спершу відмовлялися виходити з автобуса, але потім погодилися на обсервацію.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG