Доступність посилання

ТОП новини

Денісова: угруповання «ЛНР» передало ще 60 громадян з пенітенціарних установ Луганської області


Місяць тому бойовики також передали 60 в'язнів

Угруповання «ЛНР» 22 квітня передало українській владі ще 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Подія відбулася в місті Щастя, уточнила омбудсмен.

«Загалом нам вдалося за період з грудня 2018 року до квітня 2019 року перемістити з окупованої частини Луганської області 195 громадян України. З них вже 34 особи звільнені. Я готова забрати всіх громадян України, хто бажає переміститися на контрольовану урядом України територію для продовження відбування покарання», – вказала Денісова у Facebook.

Це друга за останні два місяці передача в’язнів з боку угруповання «ЛНР». 20 березня з підконтрольної проросійським бойовикам території також були передані 60 в’язнів.

Загалом це четверта передача засуджених з виправних закладів окупованої території. Перша відбулася 12 грудня 2018 року. Тоді передали 42 засуджених. Друга передача відбулася 7 лютого 2019 року. На підконтрольну Україні територію передали 33 людей.

Загалом, за інформацією українського омбудсмена, 250 засуджених хочуть, щоб їх передали на підконтрольну Україні територію.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG