Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині не підтвердилось інфікування коронавірусом родини чоловіка, який повернувся з Італії


«Родина перебуває вдома, під наглядом сімейного лікаря й лікується від грипу», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я обласної адміністрації Валерій Сердюк

На Дніпропетровщині не підтвердилось інфікування коронавірусом родини чоловіка, який повернувся з Італії. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я обласної адміністрації Валерій Сердюк.

До родини, яка живе в місті Апостолове, виїздила бригада медиків у захисних костюмах, у членів родини позитивний експрес-тест на грип, відтак встановлений діагноз – гостре респіраторне захворювання, поінформував Валерій Сердюк.

«Ніякої загрози родина не становить. Родина перебуває вдома, під наглядом сімейного лікаря й лікується від грипу», – сказав Валерій Сердюк.

У родині – шестеро людей: чоловік, вагітна дружина, троє маленьких дітей і бабуся. Чоловік нещодавно повернувся з Італії, через якийсь час у нього та членів його родини з’явились скарги на симптоми застуди.

За інформацією Валерія Сердюка, наразі жодного підтвердженого випадку коронавірусу в Дніпропетровській області немає.

В Україні, за даними МОЗ, зареєстрований один лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

55 671 людина у світі уже одужала після захворювання COVID-19, викликаного новим типом коронавірусу, свідчать дані Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса.

Загалом у світі станом на 6 березня кількість зафіксованих випадків коронавірусу сягнула 100 052. Кількість летальних випадків становить 3398.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG