Доступність посилання

ТОП новини

Портал «Дія» завершив фазу тестування з доступом до низки послуг в режимі онлайн – Мінцифри


Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Дія» завершив фазу тестування, повідомив у Telegram-каналі віцепрем’єр міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Наразі ми додали 27 послуг для громадян і бізнесу: довідки та виписки, створення бізнесу, ліцензії та дозволи, верифікація даних у реєстрі водійських посвідчень тощо. Крім послуг із ФОП, інші – на етапі реінжинірингу і поки що доступні за посиланням на профільних сайтах органів влади та установ», – повідомив міністр.

У мінцифри уточнили, що на платформі можна також оформити довідку про несудимість, допомогу при народженні дитини або щомісячне відшкодування вартості послуг із догляду за дитиною до 3 років, а також подати позов до суду, зареєструвати автомобіль тощо.

Також громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе з 5 державних реєстрів. Зазначається, що для отримання послуг на порталі «Дія», необхідно мати електронний підпис, але також можна авторизуватися за допомогою сервісу id.gov.ua.

Із 24 лютого до 30 березня тривало бета-тестування порталу «Дія», за цей час було зареєстровано понад 800 кабінетів громадянина, 26 користувачів зареєстрували фізичну особу-підприємця (ФОП), 17 – закрили ФОП, 87 – внесли зміни.

Сайт та додаток «Дія» є єдиним державним веб-порталом електронних послуг, покликаний спростити і прискорити взаємодію громадян з державними органами.

XS
SM
MD
LG