Доступність посилання

ТОП новини

Російського літака Ту-95 в повітряному просторі України не було – командування Повітряних сил ЗСУ


Літак Ту-95 Дальньої авіації Військово-космічних сил Росії

Командування Повітряних сил Збройних сил України заявляє 19 лютого про недостовірність інформації про те, «нібито 15 лютого 2019 року у повітряному просторі України в районі проведення ООС спостерігався проліт літак Повітряно-космічних Сил РФ типу ТУ-95».

«Перевіривши вище вказану інформацію, повідомляємо, що вона не відповідає дійсності», – вказує командування у мережі Facebook.

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повідомили 18 лютого, що 15 лютого помітили російський стратегічний бомбардувальник, на їхню думку, над окупованим Донбасом. Про це мовиться у черговій доповіді місії, опублікованій 18 лютого.

«О 10:00 15 лютого на околиці селища Старобешеве, в районі, неконтрольованому урядом (32 кілометри на південний схід від Донецька), патруль СММ побачив об’єкт, що летів на південному сході від патруля з південного заходу на північний схід», – розповіли спостерігачі.

Зазначається, що, ймовірно, мова йде про літак Туполєв Ту-95 або Туполєв Ту-142.

Того ж дня, з 10:50 до 11:10, такий же літак, імовірно, Ту-95 або Ту-142, бачив патруль, розташований на північний схід від Любівки, непідконтрольної урядові, що за 43 кілометри на південний схід від Донецька. Він пролетів на сході від патруля з півночі на південь і потім у зворотному напрямку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG