Доступність посилання

ТОП новини

Ситуація на Донбасі залишається контрольованою – штаб ООС


Український військовий міняє стрічку з набоями на кулеметі під час бою у Южному, Горлівка, 17 червня 2018 року

Ситуація в зоні проведення української воєнної Операції об’єднаних сил на Донбасі залишається «цілком контрольованою», інформують українські військові.

Водночас, за даними штабу ООС, підтримувані Росією бойовики 16 серпня 30 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових. Про втрати зі свого боку українська армія не повідомляє.

В угрупованні «ДНР» наразі не інформують про бойові дії 16 серпня. Натомість угруповання «ЛНР» заявляє про два порушення режиму тиші з боку української армії.

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі 27 червня оголосила про чергове «всеосяжне, стале і безстрокове припинення вогню» з 1 липня, з 00.01 за київським часом, цього разу з нагоди жнив. Воно було порушене майже відразу після заявленого початку і відтоді, як і всі попередні перемир’я, порушується постійно.

Це була вже четверта спроба домовитися про перемир’я лише за 2018 рік. Припинення вогню й раніше проголошувалися як безстрокові, але сторони відразу звинувачували одна одну в порушеннях. При цьому сторони щоразу заперечують свою вину і посилаються на провокації противників.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG