Доступність посилання

ТОП новини

Екс-президента Вірменії звинуватили в отриманні хабара


Роберта Кочаряна, який був президентом Вірменії з 1998 по 2008 рік, влітку минулого року звинуватили в поваленні конституційного ладу

Слідча служба Вірменії висунула нове звинувачення екс-президентові країни Робертові Кочаряну, що перебуває під арештом за раніше висунутим звинуваченням у поваленні конституційного ладу.

«Кочаряну висунули звинувачення за статтею «одержання хабара в особливо великому розмірі», – повідомили в офісі команди адвокатів Кочаряна.

Роберта Кочаряна, який був президентом Вірменії з 1998 по 2008 рік, 26 липня звинуватили в поваленні конституційного ладу. Звинувачення висунули в рамках кримінальної справи про події 1 березня 2008 року.

Тоді після президентських виборів, на яких перемогу здобув Серж Сарґсян, відбулися акції протесту. Під час сутичок між силовиками й активістами загинули десять людей, сотні були поранені. Обставини того, як це сталося і хто віддав наказ застосувати силу проти учасників протесту, досі залишаються нез’ясованими. Президентом Вірменії на той момент був Роберт Кочарян.

Голова Спеціальної слідчої служби Сасун Хачатрян 11 вересня 2018 року заявив, що в учасників протесту стріляла армія.

«Справа 1 березня» довгий час не розслідувалася, але була відновлена після масових протестів 2018 року і приходу до влади у Вірменії Нікола Пашиняна.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG