Доступність посилання

ТОП новини

Facebook слідом за Twitter загрожує штраф у Росії


Російське наглядове відомство «Роскомнагляд» склало адміністративний протокол на соціальну мережу Facebook

Російське наглядове відомство «Роскомнагляд» склало адміністративний протокол на соціальну мережу Facebook за порушення російського законодавства. Компанії загрожує штраф від трьох до п'яти тисяч рублів (це приблизно від 1200 до 2 тисяч гривень), вказує сайт відомства 28 лютого.

У заяві йдеться, що Facebook порушив російські закони, оскільки не надав інформації про локалізацію баз даних російських користувачів.

У грудні відомство надіслало компанії запит на надання цієї інформації. Компанія відповіла на цю вимогу. Однак у «Роскомнагляді» вважають, що відомство не отримало «юридично значущих» відповідей. 21 лютого штраф з тієї ж причини, що і Facebook, отримала соцмережа Twitter.

Інтернет-пошуковик Google був оштрафований у грудні 2018 року на 500 тисяч рублів (це близько 200 тисяч гривень). Адміністративне покарання компанія отримала за невиконання російського закону, який зобов'язує підключатися до реєстру заборонених сайтів і виключати їх з пошукової видачі.

Російський закон «про персональні дані» був ухвалений у 2015 році. Він зобов’язує як російські, так і закордонні компанії зберігати дані користувачів на серверах на території Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG