Доступність посилання

ТОП новини

Фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» висунули звинувачення – адвокат


Обшуки в будинку кримських татар в Бахчисараї, 11 березня 2020 року
Обшуки в будинку кримських татар в Бахчисараї, 11 березня 2020 року

Щонайменше трьом фігурантам третьої бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» висунули звинувачення, повідомила адвокат Еміне Авамілєва в коментарі організації «Кримська солідарність».

«Сьогодні висунули звинувачення, крім Сейтумерова Османа Шукрієвича, його рідному брату Сейтумеру й дядьку, Сейтемеметову Рустему. Сулейманову Амету, який перебуває під домашнім арештом, ймовірно, теж висунули сьогодні звинувачення», – сказала Авамілева.

Російська влада звинувачує чоловіків в участі в діяльності терористичної організації.

Представники міжнародної ісламської політичної організації «Хізб ут-Тахрір» називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що зазнають несправедливого переслідування в Росії та в окупованому нею в 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив «Хізб ут-Тахрір» у 2003 році, включивши до списку об'єднань, названих «терористичними».

Захисники заарештованих і засуджених у «справі Хізб ут-Тахрір» кримчан вважають їх переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

XS
SM
MD
LG