Доступність посилання

ТОП новини

Готель «Козацький» розмістив для обсервації групу українців, які прибули з Балі й Катару – Міноборони


Деякі з поселених не погодились з необхідністю дотримання визначених заходів перестроги, на них склали адміністративні протоколи, заявили в Міноборони
Деякі з поселених не погодились з необхідністю дотримання визначених заходів перестроги, на них склали адміністративні протоколи, заявили в Міноборони

Державне підприємство Міністерства оборони України «Готель Козацький», що у Києві, розмістив 100 осіб, які прибули з Балі та Катару, повідомляє пресслужба Міноборони.

«На виконання вимоги президента України з метою убезпечення розповсюдження епідемії всі, хто прибуває до країни, повинні пройти обсервацію протягом 14 днів. До державного підприємства Міноборони «Готель Козацький» звернулась місцева влада з проханням надати допомогу у вирішенні даного питання», – повідомила прессекретар міністра оборони Світлана Павловська.

За повідомленням, три автобуси у супроводі автомобілів поліції доставили прибулих до місця проведення обсервації. Деякі з поселених не погодились з необхідністю дотримання визначених заходів перестроги, на них склали адміністративні протоколи, заявили в Міноборони.

«Готель Козацький» знаходився 20 днів на карантині і був практично законсервований. Зараз весь персонал готелю на місці. Всі працюють у захисних костюмах. Прибулі з Балі та Катару українці повинні дотримуватись режиму і перебувати у номерах. Їжа буде їм надаватися до номерів. Зараз відновлюються усі функції готелю по забезпеченню всім необхідним тих, хто буде в обсервації. Вирішується питання відновлення високошвидкісного інтернету», – йдеться в повідомленні.

За даними Міноборони, наразі очікується ще одна група українців, які будуть проходити обсервацію в цьому готелі.

За даними МЗС, в останні дні з-за кордону в Україну повернулися понад 144 тисячі українців.

Згідно з рішенням уряду, ті, хто повертається має проходити обов'язкову обсервацію.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG