Доступність посилання

ТОП новини

У МЗС України сподіваються, що роботу посольства Ізраїлю буде відновлено


Міністерство закордонних справ України сподіваються на якнайшвидше відновлення роботи посольства Ізраїлю в Києві, повідомила речниця МЗС України Катерина Зеленко на сторінці у Twitter.

«Уважно слідкуємо за перебігом подій щодо страйку працівників дипломатичних місій Ізраїлю по всьому світу через скорочення фінансування. Сподіваємося на найскоріше й результативне вирішення цього питання відповідними відомствами Держави Ізраїль», – заявила Зеленко.

Раніше сьогодні Міністерство закордонних справ Ізраїлю повідомило, що змушене закрити усі посольства Ізраїлю по світу, в тому числі в Україні. Причиною закриття дипломати називають внутрішній конфлікт з Міністерством фінансів Ізраїлю через зміни протоколу, «який був протягом кількох десятиліть».

Як повідомив ізраїльський «9 канал», робочий комітет міністерств закордонних справ і оборони Ізраїлю заявив, що такі дії є протестом проти рішення Міністерства фінансів скоротити витрати ізраїльських дипломатів по всьому світу і спробувати застосувати нові правила звітності до витрат, здійснених раніше.

XS
SM
MD
LG