Доступність посилання

ТОП новини

Італія закриває Ломбардію й інші регіони через коронавірус


Заходи торкнуться чверті населення Італії і 14 провінцій на півночі країни
Заходи торкнуться чверті населення Італії і 14 провінцій на півночі країни

Італійський уряд запроваджує карантин на всій території адміністративної області Ломбардія на півночі країни, а також у низці інших регіонів, у зв'язку з поширенням коронавірусу. Розпорядження в ніч на неділю підписав прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

За словами Конте, «повної заборони на пересування не буде». Але, щоб залишити закриті території, потрібно буде надати ґрунтовні пояснення.

Заходи торкнуться чверті населення Італії і 14 провінцій на півночі країни, зокрема Парми і Венето.

Недотримання заходів, запроваджуваних урядом, вважатиметься кримінальним порушенням.

Від викликаного коронавірусом захворювання Covid-19 в Італії померли 233 людини, інфекція зареєстрована, за даними на вечір 7 березня, у 5883-х. Велика частина хворих зафіксована у Ломбардії.

Населення Ломбардії становить 10 мільйонів.

Число інфікованих в Італії, що постраждала від коронавірусу найбільше з усіх європейських країн, збільшилося на 1200 за 24 години. Це найбільш різкий добовий стрибок вгору з моменту реєстрації перших інфікованих два тижні тому.

Північні регіони Ломбардія, Емілія-Романья і Венето – найбільше постраждали серед регіонів Італії: на них припадають 85 відсотків усіх випадків інфікування і 92 відсотки від зареєстрованих смертей, пов'язаних з новою інфекцією.

XS
SM
MD
LG