Доступність посилання

ТОП новини

Кличко розповів про роботу київського транспорту в час надзвичайної ситуації


Право на вхід до транспорту в Києві перевіряє поліція
Право на вхід до транспорту в Києві перевіряє поліція

Міський голова Києва Віталій Кличко розповів в ефірі Радіо Свобода про роботу київського транспорту в час нинішньої надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусного захворювання.

Як сказав він у «Суботньому інтерв’ю» для Радіо Свобода, в Києві видано 250 тисяч спецперепусток для проїзду громадським транспортом.

«Щодня проїжджає близько 40 тисяч людей тим транспортом, який на сьогодні розвозить людей, які працюють на підприємствах життєзабезпечення міста», – додав він.

За словами мера, тієї кількості транспорту, яка працює зараз, вистачає, щоб виконати вимоги, щоб люди не стояли і не було щільності.

При цьому він додав: «Ми контролюємо. Якщо є додаткові сигнали чи потреба, ми готові випускати набагато більше транспорту. Але на сьогодні таких випадків, наскільки мені відомо, немає. Якщо є потреба, то ми збільшуємо кількість транспорту. Але на сьогодні тієї кількості комунального транспорту, який курсує дорогами столиці, вистачає».

У Києві наземний громадський транспорт із 23 березня перевозить тільки працівників критичної інфраструктури: медиків, рятувальників, правоохоронців, працівників продуктових крамниць, аптек, стратегічних підприємств, фахівців житлово-комунальної сфери. Їхнє право на проїзд підтверджують спецквитки, які видає міська влада. Всі інші можуть діставатися на роботу в разі необхідності приватним транспортом, на таксі чи службовим транспортом, якщо його організує працедавець.

На все місто залишилося працювати менш ніж 20 маршрутів автобусів, тролейбусів і трамваїв. Метро в Києві, як і інші метрополітени України, за рішенням уряду повністю не працює ще з 18 березня.

Схожа схема перевезення міським транспортом тільки власників спецперепусток – працівників критичної інфраструктури діє і ще в кількох містах України. За новим рішенням уряду, вона поширюється на міський транспорт по всій Україні.

XS
SM
MD
LG