Доступність посилання

ТОП новини

Чеський автомобільний гігант Škoda Auto зупиняє виробництво


Рішення зупинити виробництво на три тижні ухвалене для боротьби з епідемією коронавірусу в Чехії
Рішення зупинити виробництво на три тижні ухвалене для боротьби з епідемією коронавірусу в Чехії

У середу, 18 березня, о 22:00 із заводів Škoda Auto в Чехії виїдуть останні автомобілі. Як заявив17 березня на пресконференції прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш, до 22:00 6 квітня закриються заводи в містах Млада Болеслав, Квасіни і Врхлабі. Рішення зупинити виробництво на три тижні ухвалене для боротьби з епідемією коронавірусу в Чехії. Працівникам заводів виплатять кошти в межах 70-75% місячної зарплатні.

Німецький концерн Volkswagen, до якого належить чеська Škoda Auto, також закриває свої філії у Європі.

На заводах Škoda Auto в Чехії працює близько 34 тисяч людей. Досі серед працівників було зареєстровано два випадки захворювання через коронавірус.

Віцепрезидент союзу промисловості і транспорту Чехії Ян Рафай висловив сподівання, що зупинка виробництва не буде тривалою.

Як повідомило Міністерство охорони здоров’я чехії, станом на вечір 17 березня в країні зареєстровано 434 випадки інфікування коронавірусом, троє людей одужали, проведено понад 6 тисяч тестів на COVID-19.

За даними Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса, у світі на сьогодні зареєстрували 198 тисяч випадків коронавірусу. Майже 8 тисяч людей померли, майже 82 тисячі – одужали.


ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG