Доступність посилання

ТОП новини

Влада у Харкові розповіла про першу хвору на COVID-19 людину в регіоні


Про стать людини наразі не повідомляють
Про стать людини наразі не повідомляють

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер 28 березня повідомив, що на Харківщині зафіксований перший випадок COVID-19.

«Особа перебуває на ізоляції, хвороба протікає у легкій формі, коло осіб, що контактували із інфікованою людиною встановлено, вони – під контролем лікарів», – сказав Кучер у фейсбуці.

В обласному управлінні охорони здоров’я Радіо Свобода точний вік хворої людини не назвали, додавши, що це особа віклм молодше від 30 років, що була за кордоном – у Франції. Госпіталізації не потребує, перебуває на самоізоляції, в контакті з нею були 17 осіб. Всі вони також на самоізоляції, за ними ведеться медичне спостереження, розповіли Радіо Свобода в управління охорони здоров’я.

За даними Радіо Свобода, може йтися про випадок, який зафіксували ще 25 березня у місцевій лабораторії, але чекали підтвердження тесту з Києва.

За даними МОЗ, станом на 28 березня в Україні було підтверджено 311 випадків COVID-19. З них – 8 летальних, 5 людей одужали (4 дорослих, 1 дитина). За останню добу в Україні було зафіксовано 93 випадки.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG