Доступність посилання

ТОП новини

У Сербії через коронавірус продовжили комендантську годину


У центрі Белграду в час карантину
У центрі Белграду в час карантину

Кабінет міністрів Сербії вирішив продовжити комендантську годину й на вихідні, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Міністр охорони здоров’я Златибор Лончар заявив, що в суботу і неділю комендантська година триває від 15.00 до 5.00 наступного дня.

Міністр уточнив, що станом на 28 березня в країні зафіксовано 659 хворих на COVID-19 (на 131 більше, аніж день тому) і що від захворювання померли вже 10 людей. У важкому стані перебувають кілька десятків осіб.

Громадянам, які повернулися з-за кордону, рішенням уряду продовжена самоізоляція з 14 на 28 діб. За порушення передбачені штрафні санкції на суму від 1500 євро або вирок до трьох років увʼязнення.

Рішенням уряду закриті всі базари. Люди, старші від 65 років, можуть покинути свої квартири лише в неділю і тільки в час від 4-ї до 7-ї години ранку для купівлі в магазинах, які на той час відкриті лише для них.

У Сербії влаштували три об'єкти для масового прийому хворих. До белградського центру, який влаштували в приміщеннях виставково-ярмаркового центру, 28 березня прийняли перших пацієнтів.

Урядовці закликають громадян не виходити з помешкань без потреби, не ходити до парків, уникати зустрічей із родичами.

Загалом у світі, за даними Центру даних про коронавірус Університету імені Джонза Гопкінза у США, на цей час підтверджені 621 636 випадків коронавірусного захворювання, з них 28 657 людей від нього померли, 134 512 уже видужали.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG