Доступність посилання

ТОП новини

Місце зародження коронавірусу відновлюється: Ухань в Китаї скасовує жорсткі двомісячні обмеження


Люди у метро Уханя в перший день відновлення роботи підземки після карантину, провінція Хубей, Китай, 28 березня 2020 року
Люди у метро Уханя в перший день відновлення роботи підземки після карантину, провінція Хубей, Китай, 28 березня 2020 року

Китайське місто Ухань, яке стало епіцентром коронавірусу, і звідки інфекція поширилась на увесь світ, почав повертатися до нормального життя після двомісячного жорсткого карантину.

28 березня деякі транспортні послуги, а також межі міста, були знову відкриті в Ухані, столиці центральної провінції Хубей, де було зареєстровано 3177 з 3299 випадків смерті через коронавірус.

Раніше влада застосувала жорсткі заходи щодо жителів міста із населенням 11 мільйонів, від заборони виходити на вулицю – до закритого транспортного сполучення.

Однак ці зусилля не запобігли розповсюдженню коронавірусу в Китаї і по всьому світу.

28 березня представники охорони здоров’я Китаю повідомили про 54 нові випадки захворювання, які, за даними влади, були «імпортовані» з-за кордону.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при університеті Джонса Гопкінса у США, в Китаї станом на 28 березня зареєстровано 81 948 випадків захворюванорсті на COVID-19. Китайські офіційні зведення вказують, що в материковому Китаї хворих 81 394 особи, померли 3295 людей.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG