Доступність посилання

ТОП новини

Перший випадок COVID-19 зафіксували в ЗСУ


Як повідомило у фейсбуці командування медичних сил ЗСУ, захворіла лікар Хмельницького військового госпіталю
Як повідомило у фейсбуці командування медичних сил ЗСУ, захворіла лікар Хмельницького військового госпіталю

У Збройних силах України зареєстрували перший випадок захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом. Як повідомило у фейсбуці командування медичних сил ЗСУ, захворіла лікар Хмельницького військового госпіталю.

«Працівник ЗС України, лікар Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року перебувала на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ. 1 квітня після погіршення стану – госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом «пневмонія». Того ж дня, методом ПЛР діагностовано захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19. Хвора отримує лікування, згідно з протоколами МОЗ України, стан здоров’я задовільний», – йдеться в повідомленні.

За даними командування, на ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебуває 140 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби – 72 особи.

«У госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців), яким на 2 квітня заплановано проведення лабораторного обстеження методом ПЛР. Усі контактні особи оглянуті та направлені на самоізоляцію, у місцях перебування хворої проведена дезінфекція», – йдеться в повідомленні.

За даними МОЗ, станом на 10:00 2 квітня в Україні підтверджено 804 випадки зараження Covid-19, 20 людей померли, 13 пацієнтів одужали. За добу було зафіксували 135 нових випадків.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG