«Київ-Баскет» поступився у чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА

У Києві 4 березня відбувся перший чвертьфінал Кубка Європи ФІБА, в якому зустрілися віцечемпіон України «Київ-Баскет» та турецький клуб «Каршияка».

У першій чверті команди грали на рівних, проте українському клубові вдалося здобути мінімальну перевагу в одне очко – 21:20. А вже у другій десятихвилинці матч відбувався за сценарієм гостей із Туреччини – 19:28. Тож на перерву команди пішли з різницею у 8 очок на користь «Каршияки».

У третій чверті команді Айнарса Багатскіса вдалося відіграти лише одне очко, а вже за останню десятихвилинку «Каршияка» збільшила свою перевагу до 18 очок. Матч завершився з рахунком 71:89 на користь гостей.

Найрезультативнішим у складі киян був Богдан Близнюк, який набрав 16 очок.

Матч-відповідь відбудеться 11 березня в Туреччині.

«Київ-Баскет» – єдиний представник України в Кубку Європи ФІБА. У другому груповому етапі кияни посіли друге місце в групі та отримали путівку до плей-офф.