Доступність посилання

ТОП новини

Мер Запоріжжя каже, що отримав повістку в справі про порушення карантину


Міський голова також заявив, що підняв перед прем’єр-міністром питання щодо розширення переліку осіб, які можуть користуватися громадським транспортом

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк заявляє, що вранці 10 квітня правоохоронці вручили йому повістку за порушеною кримінальною справою через порушення вимог карантину.

«Причина в тому, що міська влада нібито не виконала постанову Кабінету міністрів щодо зупинення громадського транспорту в місті. Коли мені передали повістку, я спитав, як бути з людьми, які мають їздити на життєво необхідні процедури, зокрема гемодіаліз? Що робити запоріжцям, які повинні доглядати за паралізованими чи хворими літніми батьками? Й таких людей сотні. Відповіді я не отримав, але передав силовикам ваші повідомлення та коментарі, які ви мені з цього приводу писали», – написав Буряк на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, у місті на даний час зафіксували 20 підтверджених випадків COVID-19.

Міський голова також заявив, що підняв перед прем’єр-міністром питання щодо розширення переліку осіб, які можуть користуватися громадським транспортом.

5 квітня міський голова Запоріжжя Володимир Буряк повідомив у фейсбуці, що міський транспорт у Запоріжжі продовжить працювати, попри посилення карантинних заходів з 6 квітня. За його словами, при цьому в транспорті можна перебувати «винятково в масці чи респіраторі». Міський голова також закликав людей не виходити з дому без крайньої потреби.

Втім, уже 6 квітня міська влада Запоріжжя ухвалила рішення, що поїзд у громадському транспорті міста здійснюватиметься винятково за перепустками.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG