Доступність посилання

ТОП новини

МОН скасує цьогорічну державну підсумкову атестацію для 4 і 9 класу – Мандзій


Карантин у школах подовжили до 24 квітня
Карантин у школах подовжили до 24 квітня

Державна підсумкова атестація для учнів 4 і 9 класів у 2020 році не відбудеться, повідомила 26 березня виконувачка обов’язків голови Міністерства освіти і науки Любомира Мандзій.

Про це вона сказала під час онлайн-брифінгу, роз’яснюючи завершення навчального року в умовах карантину.

«Якщо ми говоримо про закінчення навчального року, безперечно, вас цікавить питання державної підсумкової атестації для учнів 4 і 9. Повідомляю про те, що державна підсумкова атестація для учнів 4 і 9 класу буде скасована», – сказала Мандзій.

Вона також повідомила, що навчальний рік формально завершиться 1 липня, як було заплановано, для всіх, крім випускників 11 класів.

25 березня Міністерство освіти і науки повідомило, що через продовження загальнонаціонального карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2 до 24 квітня включно усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Читайте також: «Криза – шанс вибудувати цю систему»: Іванна Коберник про дистанційне навчання дітей​

Раніше Український центр оцінювання якості освіти переніс проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з березня на квітень, але таке рішення було ухвалене з огляду на те, що карантин планувався до 3 квітня.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG