Доступність посилання

ТОП новини

У МОЗ заявляють, що не планують зупиняти медреформу


Підготовка до впровадження другого етапу реформи системи охорони здоров’я проходить у Міністерстві охорони здоров’я уже зараз, заявив міністр
Підготовка до впровадження другого етапу реформи системи охорони здоров’я проходить у Міністерстві охорони здоров’я уже зараз, заявив міністр

Міністерство охорони здоров’я не має наміру зупиняти медичну реформу в Україні, повідомляє пресслужба відомства з посиланням міністра Іллю Ємця.

«Реформа системи охорони здоров’я України не зупиняється, вона продовжується. Наше завдання – провести такі зміни, від яких виграють всі українці: як пацієнти, так і лікарі. Очевидно, що модернізація повинна відбуватися на основі вітчизняного досвіду та передових світових практик і щоб нові механізми запрацювали одразу, а українці не потерпали від очікування змін», – заявив Ємець під час засідання Кабінету міністрів України 11 березня.

За його словами, підготовка до впровадження другого етапу реформи системи охорони здоров’я проходить у Міністерстві охорони здоров’я уже зараз.

4 березня Верховна Рада України затвердила новий склад уряду, міністром охорони здоров’я в якому став Ілля Ємець.

Другий етап медреформи починається з 1 квітня. У Національній службі здоров’я повідомляють про майже стовідсоткову готовність українських лікарень до запуску другого етапу медичної реформи – тепер зміни стосуватимуться послуг профільних спеціалістів, стаціонарного лікування та паліативної допомоги.

Самі лікарі, тим часом, висловлюють побоювання щодо можливого зменшення зарплат, закриття лікарень і ймовірного браку коштів, щоб завершити курс лікування пацієнтів у важких випадках.

XS
SM
MD
LG