Доступність посилання

ТОП новини

МЗС Литви: Росія має негайно звільнити Сенцова, який перебуває на межі життя і смерті


В Україні і світі відбувають акції на підтримку Олега Сенцова з вимогою до Росії звільнити режисера і всіх українців, утримуваних із політичних мотивів

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявичус закликає владу Росії негайно звільнити українського режисера Олега Сенцова, засудженого Москвою, який майже 100 днів голодує в російській колонії.

«Завтра буде 100 днів відтоді, як Олег Сенцов голодує на знак протесту в російській тюрмі. Олег перебуває на межі життя і смерті. Ми закликаємо Росію ще раз негайно звільнити незаконно затриману, невинну людину і решту політичних в’язнів з України», – написав Лінкявичус у Twitter.

14 серпня Олег Сенцов розповів російській правозахисниці Зої Свєтовій, яка їздила до нього в колонію, що його стан «передкритичний». Сестра Сенцова Наталія Каплан повідомила, що в листі він їй написав, що втрачає надію і не вірить у звільнення.

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають в російських в'язницях.

В Україні і світі відбувають акції на його підтримку з вимогою до Росії звільнити режисера і всіх українців, утримуваних із політичних мотивів.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Чи всіх зусиль ми доклали, щоб розповісти історію Олега Сенцова?​

Посольство США приєдналося до заклику експертів ООН до Росії негайно звільнити Сенцова​

Заручник Путіна. Олег Сенцов наближає себе до смерті заради свободи​

Відомі режисери підписали листа із закликом звільнити Сенцова

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG