Доступність посилання

ТОП новини

Уряд не має повноважень оголошувати конкурс на голову «Нафтогазу» – Коболєв


«За тією інформацією, якою я володію... єдиним механізмом впливу уряду на правління «Нафтогазу» є Наглядова рада компанії» – Коболєв

Голова Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив у Києві 6 березня, що рішення уряду про оголошення конкурсу на заміщення позиції голови компанії суперечать чинному законодавству.

«За тією інформацією, якою я володію, в межах реформи корпоратизації управління державними підприємствами єдиним механізмом впливу уряду на правління «Нафтогазу» є Наглядова рада компанії», — повідомив Коболєв.

Кабінет міністрів України на засіданні 6 березня оголосив відкритий конкурс на посаду голови правління НАК «Нафтогаз України». У рішенні уряду йдеться, що конкурс стартує 23 березня – на наступний день після завершення контракту чинного голови нафтогазової компанії, уточнили у прес-службі уряду. Конкурсний відбір триватиме впродовж 30 календарних днів, оголосили в уряді.

Андрій Коболєв став головою правління компанії в березні 2014 року. Під його керівництвом компанія виграла кілька позовів до російського «Газпрому».

За даними «Нафтогазу», НАК є провідним підприємством паливно-енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG