Доступність посилання

ТОП новини

На Чернігівщині розпочалися тактичні навчання артилерії


Навчання проходять у Чернігівській області

У Чернігівській області на базі загальновійськового полігону Оперативного командування «Північ» розпочалися тактичні навчання з бойовою стрільбою частин та підрозділів артилерії. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

«Військами упродовж 3-х днів, як вдень так і вночі, будуть відпрацьовані тактичні та вогневі завдання з ураження противника у різних видах бою. Окремими завданнями визначається: подолання водної перешкоди, ведення розвідки у різні способи та ведення контрбатарейної боротьби», – мовиться у повідомленні.

Військові також відпрацюють завдання з виявлення та знищення підрозділів противника із застосуванням вогневих контурів, які були вдало апробовані минулого року в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Крім артилерійських підрозділів у навчання візьмуть участь розвідувальні підрозділи та підрозділи оперативного забезпечення.

Крім артилерійських підрозділів у навчання візьмуть участь розвідувальні підрозділи та підрозділи оперативного забезпечення
Крім артилерійських підрозділів у навчання візьмуть участь розвідувальні підрозділи та підрозділи оперативного забезпечення

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG