Доступність посилання

ТОП новини

НАЗК направило до суду протоколи щодо внесків на підтримку «Самопомочі»


Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду сім протоколів про адміністративні порушення щодо внесків на підтримку партії «Самопоміч».

Згідно з повідомленням НАЗК у звіті про майно, доходи, втрати і зобов’язання фінансового характеру «Самопомочі» за перший квартал 2018 року були свідчення про те, що окремі внескодавці партії мали непогашені податкові борги. Зокрема йшлося про несплату земельного податку та податків для фізичних осію-підприємців.

За законом про політичні партії громадянам та юридичним особам із непогашеним податковим боргом заборонено робити внески на підтримку політичних партій. Всього НАЗК склало сім протоколів на п’ятьох людей, які здійснили внески на загальну суму понад 500 тисяч гривень.

Внескодавцям-боржникам загрожує штраф на 70-130 неоподатковуваних мінімумів, також закон передбачає конфіскацію внесків на користь «Самопомочі».

Раніше НАЗК розподілило бюджетні кошти між політичними партіями для видатків на третій квартал 2018 року. Об’єднання «Самопоміч» отримало 29,2 мільйони гривень, з них понад 13 – за «дотримання гендерного принципу».

XS
SM
MD
LG