Доступність посилання

ТОП новини

НАЗК: складені 84 протоколи за результатами аналізу звітів політичних партій за І квартал


Протоколи направлені до судів
Протоколи направлені до судів

Національне агентство України з питань запобігання корупції склало й направило до суду 84 адміністративні протоколи за результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за І квартал 2018 року, повідомила прес-служба відомства.

У НАЗК зазначили, що 45 адміністративних протоколів складені за статтею 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії).

Ще 36 протоколів складені за статтею 212-21 КУпАП (порушення порядку подання фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду, звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру).

Крім того, НАЗК заявляє, що склало три адміністративні протоколи за статтею 188-46 КУпАП (невиконання законних вимог (приписів) агентства).

Згідно з повідомленням, найбільша кількість адміністративних протоколів складена стосовно фізичних осіб, які здійснювали внески на підтримку політичних партій «УКРОП» та «Об’єднання «Самопоміч» з порушенням встановленого законом порядку надання таких внесків, та партії «ВО «Свобода» щодо несвоєчасної відмови партії від внесків.

Відповідно до законодавства, серед функцій Національного агентство з питань запобігання корупції є контроль та перевірка декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зберігання та оприлюднення таких декларацій, проведення моніторингу способу життя цих людей.

XS
SM
MD
LG