Доступність посилання

ТОП новини

НБУ викупив надлишок долара на міжбанку


НБУ встановив опівдні довідкове значення курсу 24 гривні 49 копійок, це на 7 копійок більше за офіційний курс на 12 лютого
НБУ встановив опівдні довідкове значення курсу 24 гривні 49 копійок, це на 7 копійок більше за офіційний курс на 12 лютого

Національний банк України викупив 12 лютого на українському міжбанківському валютному ринку надлишок долара за курсом 24 гривні 47 копійок, повідомляє сайт «Мінфін». Завдяки активності регулятора котирування станом на 13:05 становили 24 гривні 51–53 копійки, інформує Finance.ua.

НБУ встановив опівдні довідкове значення курсу 24 гривні 49 копійок, це на 7 копійок більше за офіційний курс на 12 лютого.

Національний банк України знизив облікову ставку на 2,5% – до 11% з 31 січня 2020 року. «Національний банк продовжує пом’якшення монетарної політики, щоб забезпечити інфляцію на рівні цілі 5% та підтримати стійке економічне зростання», – заявили в НБУ.

Наступне засідання правління Національного банку України з питань монетарної політики відбудеться 12 березня

Облікова ставка є одним із інструментів, за допомогою якого Нацбанк встановлює для комерційних банків орієнтир щодо вартості кредитів і депозитів. Опосередковано цей параметр впливає і на функціонування валютного ринку, регулюючи приплив валюти від нерезидентів.

XS
SM
MD
LG