Доступність посилання

Роботи фотокореспондента і стажерки Радіо Свобода відзначені на конкурсі «Новомедіа»

Фотокореспондент Радіо Свобода Сергій Нужненко і колишня стажерка Радіо Свобода Олена Семенюк отримали дипломи «Новомедіа Форуму», який відбувся 2–3 листопада в Києві.

Нужненко здобув нагороду за фоторепортаж про масове хрещення баптистів у Дніпрі наприкінці червня.

150 баптистів хрестилися у Дніпрі – фото

Троянда – символ Христа. П’ять пелюсток символізують п’ять ран Христових
1/21 Троянда – символ Христа. П’ять пелюсток символізують п’ять ран Христових
Святкова подія відбувалася у водах Дніпра
2/21 Святкова подія відбувалася у водах Дніпра
3/21
Як говорять віряни, троянда символізує красу життя Ісуса Христа
4/21 Як говорять віряни, троянда символізує красу життя Ісуса Христа
5/21
Баптистів хрестять у дорослому віці, щоби це було усвідомлене рішення
6/21 Баптистів хрестять у дорослому віці, щоби це було усвідомлене рішення
На хрещення людина вдягає білий одяг, який символізує чистоту та святість перед Богом
7/21 На хрещення людина вдягає білий одяг, який символізує чистоту та святість перед Богом
Пастор запитує: «Чи віруєте ви в Господа Ісуса Христа як у свого особистого Спасителя?», «Чи обіцяєте служити Йому до кінця свого життя?». При відповіді: «Так» служитель проголошує: «На основі твоєї віри та обіцянки хрещу тебе у воді в ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь», а потім на мить повністю занурює людину у воду
8/21 Пастор запитує: «Чи віруєте ви в Господа Ісуса Христа як у свого особистого Спасителя?», «Чи обіцяєте служити Йому до кінця свого життя?». При відповіді: «Так» служитель проголошує: «На основі твоєї віри та обіцянки хрещу тебе у воді в ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь», а потім на мить повністю занурює людину у воду
На хрещення прийшли родинами, грала музика оркестру та співав хор
9/21 На хрещення прийшли родинами, грала музика оркестру та співав хор
10/21
11/21
Для того, щоб прийняти хрещення, кожна людина має покаятися у своїх гріхах
12/21 Для того, щоб прийняти хрещення, кожна людина має покаятися у своїх гріхах
Після хрещення дарують Біблію
13/21 Після хрещення дарують Біблію
14/21
Закінчується процесія загальною молитвою, церква молиться за них, благословляє та приймає їх як своїх членів
15/21 Закінчується процесія загальною молитвою, церква молиться за них, благословляє та приймає їх як своїх членів
16/21
До води першими заходять пастори і читають молитву
17/21 До води першими заходять пастори і читають молитву
Близькі вітають після хрещення
18/21 Близькі вітають після хрещення
Вік – не перепона
19/21 Вік – не перепона
20/21
21/21
Назад
Вперед

​Семенюк, зі свого боку, нагороджена в номінації «Християнські цінності на радіо», зокрема, за публікацію «Пастор для інклюзії». У ній розповідається про пастора Християнської молодіжної церкви в Житомирі Дениса Дмитрова, який організував однодумців для допомоги дітям з особливими потребами.

«Новомедіа Форум» – це щорічна журналістська подія в Києві, платформа для спілкування та підвищення кваліфікації представників медіа-сектора і всіх зацікавлених. На форумі зустрічаються фахівці в телебаченні, радіомовленні, газетно-журнальному секторі, веб-проектах і нових медіа.

XS
SM
MD
LG