Доступність посилання

ТОП новини

На міжнародних олімпіадах з хімії і фізики українські школярі здобули 9 нагород – МОН


У Міністерстві освіти і науки заявляють, що 1 золоту, 6 срібних і 2 бронзові медалі вибороли українські школярі на міжнародних олімпіадах з хімії та фізики.

Як повідомляє МОН, на змаганнях Україну представляли 9 учасників – всі вони отримали нагороди.

На Міжнародній олімпіаді з хімії українські одинадцятикласники здобули 4 медалі: Кирило Данилейко (Кременчуцький НВК№ 4) – «золото», Ольга Ващенко (Харківська гімназія № 47), Дмитро Царенко (Харківський фізико-математичний ліцей № 27), Артем Янчак (Львівський фізико-математичний ліцей) – «срібло». В олімпіаді з хімії, яка відбувалася 19-29 липня в Чехії та Словаччині, брали участь понад 300 знавців хімії з 76 країн.

Ще п’ять медалей українські школярі здобули на Міжнародній олімпіаді з фізики, яка відбулася у Лісабоні (Португалія), змагалися близько 400 учасників з 90 країн. Так, Сергій Кригін і Іван Рідкокаша, учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27, та Олександр Сулима з Рішильєвського ліцею м.Одеса здобули «срібло», а випускники Львівського фізико-математичного ліцею Олег Кузик та Назарій Фортуна вибороли «бронзу».

Читайте також – МОН: учні з України здобули «золото» і «срібло» на Міжнародній олімпіаді з екології

Олімпіади відбувалися у 2 тури – теоретичний і практичний. Під час першого учасники вирішували задачі, а під час другого виконували лабораторну роботу. За підсумками обох турів журі визначало результат кожного учасника в індивідуальному заліку.

XS
SM
MD
LG