Доступність посилання

ТОП новини

У Токіо офіційно стартують Олімпійські ігри


Масштабна спортивна подія проходитиме з низкою обмежень через COVID-19
Масштабна спортивна подія проходитиме з низкою обмежень через COVID-19

Відкладені Олімпійські ігри в Токіо офіційно стартують 23 липня із церемонії відкриття із обмеженим доступом, оскільки місто продовжує боротися зі сплеском випадків захворювання на COVID-19.

Церемонія офіційного початку ігор запланована на 20:00 за місцевим часом (14:00 за Києвом). Організатори не оприлюднили подробиць шоу, але заявили, що на Олімпійському стадіоні місткістю 68 тисяч будуть присутні тільки близько 950 осіб, зокрема лише 15 світових лідерів.

Два тижні тому організатори вирішили повністю заборонити глядачам відвідувати заходи після того, як в Токіо оголосили новий надзвичайний стан стан. Іноземцям більшою мірою також буде закритий доступ.

22 липня в Токіо було зареєстровано 1979 нових випадків захворювання на COVID-19, що є найвищим показником з 15 січня. У близько 90 осіб, акредитованих для участі в Олімпійських іграх, включаючи деяких спортсменів, також виявили інфекцію.

З початку пандемії в Японії зареєстровано близько 853 тисячі випадків захворювання і 15 100 смертей. У рамках програми вакцинації Японії вдалося повністю вакцинувати лише близько 23 відсотків населення.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.

XS
SM
MD
LG