Доступність посилання

ТОП новини

Генсекретар ООН: гендерна рівність є найбільшим викликом у сфері прав людини


«Глибоко вкорінені патріархальність і мізогінія створили величезний гендерний розрив у нашій економіці, наших політичних системах, корпораціях, суспільстві та нашій культурі»
«Глибоко вкорінені патріархальність і мізогінія створили величезний гендерний розрив у нашій економіці, наших політичних системах, корпораціях, суспільстві та нашій культурі»

Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш назвав боротьбу за гендерну рівність «найбільшим викликом у сфері прав людини». Він сказав про це напередодні 8 березня, коли відзначають Міжнародний жіночий день.

Виступаючи на засіданні ООН Ґутерріш наголосив, що «гендерна нерівність є всеосяжною несправедливістю нашого дня».

«Глибоко вкорінені патріархальність і мізогінія створили величезний гендерний розрив у нашій економіці, наших політичних системах, корпораціях, суспільстві та нашій культурі», – заявив генеральний секретар ООН.

«Жінкам все ще дуже часто не дають висловити свою позицію; їхні думки ігнорують, а їхній досвід знецінюється», – наголосив він.

Близько 190 країн підписали «дорожню карту», розроблену 25 років тому для досягнення рівності для жінок. Але в новому звіті ООН йдеться про те, що мільйони жінок досі страждають від бідності, дискримінації і насильства.

Ґутерріш згадав, що на ключових подіях в останні кілька місяців, зокрема підписанні важливих мирних угод і засіданнях щодо поширення коронавірусу майже не були представлені жінки.

Раніше ООН скоротила тривалість міжнародної конференція щодо жінок, на яку наступного тижня до Нью-Йорка мали з'їхатися 12 тисяч делегатів, до одного дня через загрозу коронавірусу. Конференція мала відбуватися з 9 до 20 березня.

Поради самій собі: жінки з різних країн світу висловлюють свої думки
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:07:26 0:00

XS
SM
MD
LG