Доступність посилання

ТОП новини

Мережа «Опора» повідомляє про недопуск спостерігача на виборчу дільницю


Громадянська мережа «Опора» повідомляє, що на Волині спостерігача від цієї організації не допустили на виборчу дільницю

Громадянська мережа «Опора» повідомляє, що на Волині спостерігача від цієї організації не допустили на виборчу дільницю. Згідно з повідомленням, це сталося на дільниці №070091 у селі Новостав Горохівського району.

«Спостерігач прибув на дільницю, аби бути присутнім на засіданні (що передувало початку голосування – ред.), однак його не впустили. Голова комісії повідомила, що всіх запустять о 8-й годині ранку. На місце інциденту викликали поліцію, відтак спостерігач «Опори» подасть відповідну заяву», – вказано в повідомленні.

Відповідно до пункту 1 частини 9 статті 69 Закону України «Про вибори президента України», офіційний спостерігач від партії, кандидата на пост президента України, громадської організації має право бути присутнім з дотриманням вимог цього закону на засіданнях дільничних та окружної виборчих комісій відповідного територіального виборчого округу з урахуванням положень, встановлених частиною дев’ятою статті 28 цього закону, в тому числі під час підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, встановлення підсумків голосування у територіальному виборчому окрузі.

В Україні 31 березня відбуваються вибори президента. Виборчі дільниці розпочали свою роботу о 8:00 і працюватимуть до 20:00.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG