Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2019, Київ 08:35

Розбій у поліцейській формі: поліція завершила розслідування щодо 9 членів банди


Учасники банди вчиняли розбійні напади на підприємства та людей впродовж 2015–2017 років – поліція

Національна поліція України повідомляє 3 серпня, що її головне слідче управління завершило досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо дев’яти членів озброєної банди, які вчиняли розбої, використовуючи поліцейську форму.

«При цьому позбавляли волі потерпілих та застосовували фізичне насильство. Встановлена сума матеріальних збитків – понад 11 мільйонів гривень. Підозрюваним загрожує кримінальна відповідальність відповідно до семи статей Кримінального кодексу України», – ідеться в повідомленні.

«Учасники банди вчиняли розбійні напади на підприємства та людей впродовж 2015–2017 років. Діяли на території Миколаївської, Запорізької та Житомирської областей. Поліцейські встановили причетність учасників банди до шести епізодів, зокрема, й до нападу на ювелірного підприємця», – вказують у НПУ.

«Наприкінці 2017 року поліцейські затримали нападників під час спроби скоїти розбій. Було встановлено, що до складу банди увійшло 10 чоловіків віком від 30 до 56 років. Організатором став 32-річний раніше не судимий житель Донецької області. Серед інших учасників – троє раніше судимих мешканців Донеччини. Також у складі банди діяв 56-річний мешканець Донецької області – колишній працівник органів внутрішніх справ, який був звільнений за власним бажанням. Більшість із них – вихідці з тимчасово окупованої території України», – інформують правоохоронці.

Під час обшуків поліція виявила та вилучила вогнепальну зброю та боєприпаси. Десятого учасника банди, особу якого вдалося встановити, поліцейські ще шукають.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG