Доступність посилання

ТОП новини

Президент Туркменистану призначив сина заступником губернатора


Менше ніж рік тому Бердимухаммедов призначив сина заступником міністра закордонних справ, тепер він має залишити цю посаду

Президент Туркменистану Гурбангули Бердимухаммедов призначив свого 37-річного сина Сердара заступником губернатора Ахалського регіону. Про це йдеться в повідомленні на сайті президента Туркменистану, оприлюдненому 2 січня.

Менше ніж рік тому Бердимухаммедов призначив сина заступником міністра закордонних справ.

Ахалський регіон межує з Іраном і Афганістаном. Столиця регіону Анау розташована всього за вісім кілометрів від столиці Туркменистану Ашгабата.

На своїй новій посаді Сердар Бердимухаммедов збереже місце в парламенті, яке він отримав 2016 року, але буде змушений піти з посади заступника міністра закордонних справ.

Призначення Сердара Бердимухаммедова на посаду в МЗС у березні 2018 року розглядали як ознаку того, що його готували стати спадкоємцем президента.

Перед тим, як стати депутатом, Сердар Бердимухаммедов працював керівником відділу інформації МЗС.

61-річний Гурбангули Бердимухаммедов керує багатою газом колишньою радянською республікою з моменту смерті його авторитарного попередника Сапармурата Ніязова у грудні 2006 року. Критики уряду і правозахисні організації стверджують, що Бердимухаммедов придушив інакомислення і запровадив мало змін після приходу до влади.

Президент Бердимухаммедов має також трьох дочок і чотирьох онуків.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG