Доступність посилання

ТОП новини

У Раді зростає кількість проєктів постанов щодо скасування закону про ринок землі


Парламент на позачерговому засіданні у ніч на 31 березня проголосував за відкриття ринку землі в Україні з 1 липня 2021 року
Парламент на позачерговому засіданні у ніч на 31 березня проголосував за відкриття ринку землі в Україні з 1 липня 2021 року

У Верховній Раді загалом зареєстрували вже дев'ять проєктів постанов, які передбачають скасування рішення парламенту щодо ринку землі.

Авторами документів є депутати від фракції «Батьківщина» і позафракційні депутати.

Голова Верховної Ради зможе підписати ухвалений законопроєкт тоді, коли депутати розглянуть всі проєкти постанов щодо його скасування і відхилять їх.

Парламент на позачерговому засіданні у ніч на 31 березня проголосував за відкриття ринку землі в Україні з 1 липня 2021 року.

Рішенню про ухвалення закону передували два місяці розгляду понад чотирьох тисяч поправок. У першому читанні документ підтримали 13 листопада 2019 року.

Закон про ринок землі є однією з умов отримання Україною нової програми МВФ. Президент Володимир Зеленський повідомив, що після виконання умов фонду Україна протягом 15 днів отримає перший швидкий транш на 1,75−2 мільярдів доларів відразу в бюджет країни.

XS
SM
MD
LG