Доступність посилання

ТОП новини

У «Слузі народу» повідомили, що голосування стосовно відставки Рябошапки відбудеться завтра


Руслан Рябошапка

Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності підтримав постанову про висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці і передав її на розгляд парламенту.

Як повідомив після засідання комітету у коментарі Радіо Свобода депутат від «Слуги народу» Владлен Неклюдов, відповідне голосування сьогодні не передбачене порядком денним. За його словами, голосування має відбутися у четвер о 18:30.

Раніше у публічних коментарях «Слуги народу» переконували, що голосування таки відбудеться у четвер, під час позачергового засідання парламенту.

Головним претендентом на посаду генпрокурора наразі називають депутата від «Слуги народу» Сергія Іонушаса. За інформацією співрозмовників Радіо Свобода, він сам заявив про намір очолити це відомство, утім, на фракції 3 березня президент не підтримав, але і не виступив проти цієї кандидатури.

Інших кандидатур на посаду генпрокурора у «Слуг народу», за інформацією співрозмовників Радіо Свобода, наразі немає. Сам Іонушас відмовився коментувати своє ймовірне призначення, як і коментувати питання можливої відставки генпрокурора Руслана Рябошапки, заявивши про «конфлікт інтересів». Наразі Іонушас є заступником голови парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності.

У Верховній Раді 3 березня зареєстрували проєкт постанови про висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Руслан Рябошапка став генеральним прокурором України 29 серпня 2019 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG