Доступність посилання

ТОП новини

Рівень довіри росіян до Путіна впав до мінімуму за 14 років – опитування


Про довіру політику заявили 28,3 відсотка учасників опитування, такого низького показника не було за всю історію спостережень
Про довіру політику заявили 28,3 відсотка учасників опитування, такого низького показника не було за всю історію спостережень

Рівень довіри росіян до президента Росії Володимира Путіна в березні впав до мінімуму за 14 років, показало опитування, яке провела соціологічна організація «Всеросійський центр вивчення громадської думки», яка відома за російським скороченням ВЦІОМ і яку вважають наближеною до Кремля.

Про довіру політику заявили 28,3 відсотка учасників опитування, такого низького показника не було за всю історію спостережень.

У цьому дослідженні ВЦІОМ ставив відкрите питання ( «Якщо говорити про політиків, кому Ви довіряєте?»). Респонденти повинні були самі назвати ім’я політика без підказки соціологів. За такою методикою центр вивчав довіру до політиків 13 років.

У травні 2019 року, коли рівень довіри до Путіна за нею знизився до історично низьких на той момент 30,5%, ВЦІОМ змінив методику і почав ставити закрите питання – про те, чи довіряє респондент конкретно Володимиру Путіну, чи ні.

Пік довіри Путіну, за опитуванням, проведеним із закритим питанням, спостерігався 26 січня 2020 року – 73,9 відсотка. Однак у цьому формулюванні довіра теж знижується, 22 березня рівень впав до найнижчого значення – 67 відсотків, зазначає Forbes.

XS
SM
MD
LG