Доступність посилання

ТОП новини

У межах першої декади грудня – секретар РНБО визначив термін виконання оборонного замовлення


Секретар РНБО Олексій Данілов

Державне оборонне замовлення має бути виконане у повному обсязі не пізніше від першої декади грудня поточного року, повідомляє сайт Ради національної безпеки і оборони України з посиланням на секретаря відомства Олексія Данілова.

«Представники державних замовників, Міністерства фінансів, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, ДК «Укроборонпром» обговорили стан виконання державного оборонного замовлення (ДОЗ) за 9 місяців поточного року, проблемні питання і пропозиції щодо їх вирішення. За результатами обговорення представникам міністерств і відомств доручено інтенсифікувати роботу щодо виконання ДОЗ; забезпечити у поточному році постачання у повному обсязі військового озброєння та техніки за контрактами 2019-2020 років; врахувати проблемні питання виконання ДОЗ у поточному році під час корегування проєкту оборонного бюджету на 2021 рік», – йдеться повідомленні.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вказав на «неприпустимо низькі темпи виконання» державного оборонного замовлення.

Читайте також: РНБО ухвалила державне оборонне замовлення на три роки

На виконання державного оборонного замовлення цьогоріч передбачено 25,848 мільярда гривень, що на 16% більше, ніж у 2019 році.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG