Доступність посилання

ТОП новини

Москва відреагувала на українсько-американські навчання в Чорному морі


Москва назвала «Сі Бриз-2018» спробою спровокувати напруженість в Чорному морі
Москва назвала «Сі Бриз-2018» спробою спровокувати напруженість в Чорному морі

Росія розглядає проведення українсько-американських військових навчань «Сі Бриз-2018» як спробу спровокувати напруженість на Чорному морі, заявила речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова.

«Відповідальність за можливі негативні наслідки несуть ті країни, які втягують Україну в небезпечні «ігри з вогнем» і постійно звинувачують Росію в тому, що вона загрожує регіональній стабільності», – стверджує чиновниця.

МЗС Росії також вважає, що воєнна активність союзників буде здійснюватися в безпосередній близькості до «зони конфлікту», маючи на увазі операцію Об’єднаних сил, яка покликана звільнити окуповану російськими гібридними силами частину територій Луганської та Донецької областей.

Читайте також: Росія не пройде. Кораблі НАТО ‒ проти агресії в Чорному морі

«Спроби в цих умовах «пограти м’язами» навряд чи будуть сприяти стабілізації обстановки в цьому регіоні. Це повинні розуміти і ті партнери України, які, схоже, навмисно підіграють київській «партії війни», яка мріє про різноманітні «бліцкриги», – сказала Захарова.

Як повідомляло раніше Радіо Свобода, 9 липня стартували українсько-американські військові навчання «Сі Бриз-2018». Окрім організаторів, у маневрах беруть участь іще 17 країн: Болгарія, Великобританія, Грузія, Греція, Данія, Естонія, Індія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Норвегія, ОАЕ, Польща, Румунія, Туреччина, Швеція. Всього до навчань залучили більше ніж 2000 осіб.

XS
SM
MD
LG