Доступність посилання

ТОП новини

У Сербії адвокати оголосили страйк через убивство колеги


Драґослав Оґнянович

Адвокати Сербії оголосили тижневий страйк на знак протесту проти вбивства колеги, відомого участю в захисті Слободана Мілошевича чи низки провідних діячів кримінального світу країни.

Як заявила Адвокатська палата Сербії, вбивство 57-річного Драґослава Оґняновича «найдраматичнішим чином показує, за яких обставин ведуть адвокати в Сербії свою професійну діяльність».

«Це вбивство – лише останнє з низки численних нападів на адвокатів, багато з яких до сьогодні лишилося нерозкритими», – мовиться в заяві. Адвокатська палата вимагає від влади докласти всіх можливих зусиль, щоб знайти вбивцю.

Страйк має початися в понеділок, 30 липня. Також Адвокатська палата оголосила винагороду за інформацію щодо вбивства Оґняновича.

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що поліція вже має «деякі сліди» в перебігу розслідування вбивства, що сталося ввечері попереднього дня, 28 липня. Він також запевнив, що держава посилить тиск на злочинність.

Міністерство внутрішніх справ Сербії заявляло, що Драґослава Оґняновича застрелили біля будинку, в якому його квартира, в Белграді пізно ввечері в суботу. В перебігу нападу також був поранений у руку його 26-річний син. Поліція заявляла, що розшукує нападника і наразі не має інформації про мотив нападу.

Драґослав Міша Оґнянович відомий тим, що на початку 2000-х років був членом адвокатської групи захисту колишнього президента колишньої Югославії і Сербії Слободана Мілошевича, коли того судили в Міжнародному кримінальному трибуналі у справах колишньої Югославії за обвинуваченнями в геноциді, воєнних злочинах і злочинах проти людяності в перебігу югославських воєн 1990-х років. Мілошевич помер, перебуваючи під арештом трибуналу, ще до винесення вироку. Також Оґнянович захищав, серед інших, низку провідних діячів кримінального світу Сербії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG