Доступність посилання

ТОП новини

COVID-19: літнім людям за вакцинацію у Словаччині обіцяють по 300 євро


Наразі у Словаччині першу вакцину отримали понад 2,4 млн громадян, повністю вакцинованими є більш ніж 2,5 мільйони людей
Наразі у Словаччині першу вакцину отримали понад 2,4 млн громадян, повністю вакцинованими є більш ніж 2,5 мільйони людей

Для охоплення вакцинацією проти COVID-19 якомога більшої кількості громадян віком від 60 років і старших Міністерство фінансів Словаччини передбачило особливі пільги.

Зокрема, фінансову нагороду у 300 євро отримують вакциновані громадяни або ті, що зареєструються на вакцинацію до 15 березня 2022 року.

Матеріальна підтримка стосується винятково громадян, які проживають постійно у Словаччині, чи з правом довготривалого перебування в країні, і до 15 січня були вакциновані першою, другою чи третьою дозою вакцини проти COVID-19.

Словацький Мінфін посередництвом пошти доставляє чеки на 300 євро громадянам на адресу, яку вони вказують на місці проведення вакцинації.

Наразі у Словаччині першу вакцину отримали понад 2,4 млн громадян, повністю вакцинованими є більш ніж 2,5 мільйони людей.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG